DSC0188

FCE Cafe: kennis en nieuws uitwisselen

Het FCE cafe is een nieuw initiatief. Tijdens de FCE bouwdag afgelopen mei kwam het idee bovendrijven. FCE ontmoetingen zijn altijd inspirerend, je krijgt er energie. Zouden we die niet ook laagdrempelig kunnen organiseren? Een plek kunnen maken waar je met vakgenoten uit het netwerk om tafel kan. Om te leren van elkaar, bij te praten en nieuws uit te wisselen... Op een open, vrijblijvende manier. 

 

Dat kan! Oud-deelnemer Marlo Töller (HRD-adviseur bij Humanitas) en FCE begeleider Kemp van Ginkel organiseren op 4 november een FCE cafe. Van 16:00 - 17:30 uur. Maliebaan 45, Utrecht.


Voorbereidingsvraag voor deze eerste keer is: neem een ontwerp of vakpublicatie mee die je echt geïnspireerd heeft de afgelopen tijd.

 

Als je komt, horen we het graag via Alysia, via info@corporate-education.com. Maar het is een cafe, dus gewoon binnenvallen mag ook!




< Terug
 DSC0188
" Door de leergang OEL heb ik ontdekt wat ik belangrijk vind in mijn job, waar ik goed in ben. Ik heb een professionele identiteit ontwikkeld. Deze leergang is zo ongelooflijk inspirerend en ik heb al heel wat kunnen toepassen in ons bedrijf! "
Melanie Velghe - Santander Consumer Finance
Inschrijfformulier vragen? bel 030 239 40 50vragen
Foundation for Corporate Education - Maliebaan 45, 3581 CD Utrecht - Telefoon 030 239 40 50 -